542 100 100

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Číslo 840 155 155 nahrazujeme pevnou linkou. Můžete volat výhodněji, podle běžné sazby svého operátora.

727 618 618

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Chcete volat na mobilní číslo? Na této lince můžete využít své volné minuty.

Pokud neradi voláte, napište nám email!

10 pravidel jak bezpečně používat nejen Správce financí

Jak probíhá výběrové řízení

Jak najít volnou pozici a přihlásit se do výběrového řízení?

Všechna aktuálně volná pracovní místa najdete v sekci Volná místa. Pokud vás některé z nich zaujme a rozhodnete se přihlásit se do výběrového řízení, stačí u dané pozice vyplnit uvedený dotazník, připojit svůj životopis a odeslat.

Jaký je průběh výběrového řízení?

Ze všech přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají požadavkům obsazované pozice. Těmto uchazečům následně zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním, kteří požadavkům na dané místo bohužel neodpovídají, pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.

Podle typu pozice může mít výběrové řízení 1 – 3 kola a může probíhat formou individuálního pohovoru nebo skupinového výběrového řízení, tzv. assessment centra. U tohoto typu výběrového řízení se uchazeči setkají s modelovými situacemi a úkoly, které je můžou při práci, o kterou se uchází, čekat. Také je můžeme požádat o vyplnění osobnostních dotazníků, případně odborných nebo jazykových testů.

V závěru výběrového řízení všechny účastníky výběrového řízení informujeme o dalších krocích, které budou následovat a také o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření (o výsledku výběrového řízení vždy vyrozumíme všechny uchazeče).

Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku spolupráce a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.

Nevíte, jak napsat životopis?

Napište o sobě to podstatné do přibližně patnácti bodů.
Pokud váháte, co by v nich mělo být, inspirujte se .DOC ukázkou vzorového životopisu (44 kB).

Výběrové řízení